Oogmarkt van het Noorden
Datum
10 mei 2025
Tijden
10:30 – 16:00 uur
Kosten
Gratis toegang!
Locatie
Kurioskerk, Julianalaan 38, 8932AA, Leeuwarden
Oogvereniging Friesland organiseert voor alle inwoners van het noorden met een visuele beperking een hulpmiddelenbeurs. Op zaterdag 10 mei om half 11 gaat de welbekende wielercrack Joop Atsma de Oogmarkt in Leeuwarden openen.
Hulpmiddelen
Op deze dag kunnen mensen met een visuele beperking kennis maken met diverse communicatie-hulpmiddelen en andere dagelijkse hulpmiddelen. Ook komen zeven verschillende leveranciers hun producten in stands presenteren.
Informatie en theater
Naast leveranciers zijn ook organisaties als Komt het Zien!, Tryater, Passend Lezen, de Oogvereniging en heel verrassend…Cambuur aanwezig op de Oogmarkt. Via het moderne hulpmiddel audiodescriptie wordt verduidelijkt hoe bezoek aan theater, evenementen en uitjes goed toegankelijk is voor mensen die blind of slechtziend zijn. Ook zijn ondersteuningsorganisaties als Koninklijke Visio en Bartiméus aanwezig.
Meer informatie
Heb je vragen over de Oogmarkt van het Noorden? Stel ze via friesland@oogvereniging.nl of telefonisch via de Ooglijn: 030 – 29 45 444